DİL SEÇİNİZ

isik-mimarlik-hakkimizda-pinar-ozcan

Işık Şirketler Grubunun en genç ve en dinamik üyesi olan Işık Mimarlık; genç ve dinamik yapısını kurucusu Pınar Özcan’ın vizyonundan alarak, 2008 yılından bu yana geniş hizmet yelpazesiyle üst segment kalite politikası ışığında hizmet vermeye devam etmektedir.

1999 TED Koleji, 2004 Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu olan Pınar Özcan’ın yönetiminde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Işık Mimarlık; portföyüne her geçen gün daha büyük ve daha kapsamlı yeni projeler eklemeye devam etmektedir. Kişiye özel tasarım projelerle anahtar teslim uygulamalar ile daima kendini yenileyemeye ve hızla büyümeye devam etmektedir.

Proje - tasarım ve uygulama hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda yoluna devam eden Işık Mimarlık, yenilikçi yapısıyla sektöründe öncü firmalar arasında olmanın ve kuruluş hedeflerinin çok ötesine geçmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne dek farklı fonksiyon ve formlardaki birçok konut, villa, residence, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekanlar ve sağlık-spor kompleksi gibi projeleri kullanıcı odaklı, efektif ve öznelleştirilmiş olarak hayata geçiren Işık Mimarlık, yeni projelerini büyük bir heyecanla tasarlamaya devam etmektedir.

Pınar Özcan
VISI
ON
Ayrıcalık Vaat Eden Bir Işığınız Olsun!
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et